Suve hooaja tööd

Pakume oma teenuseid ettevõtetele, eraklientidele ja omavalitsustele. Olenevalt töö suurusest ja mahust saame koostada teile sobiva hinnapakkumise. Oluline on teada teie ootusi muruplatsi või haljasalade väljanägemise kohta: kas soovite niitmist ilma nähtavate murujääkideta, millist muru pikkust soovite hoida, kas ootate prahi ära korjamist jne. Söötmaade niitmist teostatakse hooaja jooksul vastavalt soovile kas iga kuu või paar korda hooaja jooksul. Töid teostame kokkuleppel m2-  või tunnihinnaga.

Koduaia hooldus – alates 2014 aastast pakume kõigile soovijatele koduaia niitmise ja hooldamise teenust.                                                                                                                                          Kui teil on suvekodu, suvila või maakodu, kus tore puhata ja suviseid tegemisi teha, siis ei pea teie oma aega kulutama muru niitmisele ega trimmerdamisele. Te ei pea soetama kallist tehnikat ainult mõneks kuuks aastas kasutamiseks. Selle saame Teie eest ise ära teha. Võtke meiega ühendust ning leiame võimaliku kahepoolse kokkuleppe.

Teostame:

– koduaia hooldamine                                                                                                                                            – muru niitmine trimmeri, raideri    ja/või traktoriga                                                                                  – haljasalade hooldus                                                                                                                                              – prahi ja lehtede koristamine haljasaladelt, teedelt ja platsidelt                                                        – söötmaade niitmine hooldusniidukiga                                                                                                        – teeäärte niitmine                                                                                                                                                    –  võsa  lõikamine                                                                                                                                                      – heki lõikamine ja okste äravedu                                                                                                                      – kändude freesimine